Ahmet Kik

  • Perakende Deneyimine Beğendik A.Ş. Yönetici Adayı olarak başlamış burada Tekstil Satış elemanı, Depo Şefi olarak çalışmış. Yönetici adaylığı süreci İnsan Kaynakları uzmanlığı ile devam etmiştir.
  • İK ve Eğitim konuşunda kendisini geliştirmek istediğinden İstanbul’a gelmiş sırası ile Gima, Nezih Kitapevi, Kim market, Carrefoursa, Kiler ve NT kitap kırtasiye Mağazacılıkta İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü yapmıştır.
  • Bu 20 Yıllık Perakende ve İnsan Kaynakları tecrübesi ile şirketlerde hızlı büyüme, yapılanma, birleşme, küçülme, verimlilik gibi bütün süreçlerde çalışmış ve tecrübe kazanmıştır. Toplamda 400’e yakın Mağaza açmış, on binlerce insanla görüşme yapıp işe almıştır.
  • Perakende de Görsel düzenleme, Yatırım, Satış, Kategori, Bilgi Teknolojileri, e-ticaret gibi konularına da İş tanımlarını oluşturma ve eğitim içerikleri dolayısı ile hakim olup. Bu süreçler ile ilgili bilgi sahibidir.
  • Perakende de com, perakendeyonetimi.com, Supermarketakademi.com İnternet sitelerinin yönetimi, Perakende.org, Ulusalperakende.com internet sitelerinde perakende ile ilgili köşe yazıları yazmaktadır.
  • A.Ü. Perakendecilik Sertifikasyonlarını alarak,hem alaylı hem de mektepli Perakende İK profesyoneli olarak Retailor Consulting (Terzi Dikişi Perakende Çözümleri) firmasının temellerini Özcan Balioğlu ile birlikte atmıştır.
  • Ahmet KİK, Evli ve 2 çocuk babasıdır.

contact details

Social Profiles

Size bir telefon kadar yakınız,

Her zaman yanınızda olan, fikir alabileceğiniz perakende uzmanlarıı için:

Etkinlik bulunamadı!

Müşteri, bize gelenler arasında en önemli ziyaretçimizdir. O bize bağımlı değil, biz ona bağımlıyız. O bizim işimizi bölmez, işimizin amacı o. O bizim işimizin dışında değil, onun bir parçası. Ona hizmet ederek, ona bir iyilik yapmıyoruz. Bu fırsatı vererek o bize iyilik yapıyor.

— Mahatma Gandhi