Müşterilerimizden

15 yıllık insan kaynakları tecrübesine sahip Dumansız, perakendecilik alanında satış, kasa, müşteri ve takım olma eğitimleri ile seçme – yerleştirme ve değerlendirme merkezi uygulamalarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Serdar Dumansız
Perakende Profesyoneli, Eğitmen

Perakende alanında 30 yıllık Tecrübeye sahip Sadettin Atav, İşletmelere Kategori ve Satınalma Yönetimi , Ticari Müzakere Teknikleri ve Mağaza Yönetimi konularında Eğitim ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

Sadettin Atav
Kategori ve Mağaza Yönetimi Profesyoneli

22 yıldır perakende sektöründe hizmet vermektedir. Halen kurum ve kuruluşlar için kişisel gelişim, yönetsel beceri ve insan kaynakları yönetimi konularında eğitmen olarak görevini sürdürmektedir. Bunun yanı sıra işe alım ve değerlendirme merkezi çalışmalarında insan kaynakları danışmanı olarak görev almaktadır.

Fezanur Aykaç
Perakende Profesyoneli, Eğitmen

Perakende sektöründe ve özellikle İnsan Kaynakları fonksiyonlarında 20 yılın üzerinde görev yapan Ahmet Kik işe alım, eğitim, gelişim, performans yönetimi konularında pratik ve akademik bilgilerini sektör ile paylaşmaya başlamıştır.

Ahmet Kik
Kurucu Ortak, İK ve Perakende Profesyoneli

27 yıllık perakende geçmişine sahip Balioğlu, işletmelere yönetim danışmanlığının yanısıra yönetici ve işletme sahiplerine koçluk hizmetleri vermektedir. Ayrıca Perakende Matematiği, KPI ve Dashboard uygulamalarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Özcan Balioğlu
Kurucu Ortak
Size bir telefon kadar yakınız,

Her zaman yanınızda olan, fikir alabileceğiniz perakende uzmanlarıı için:

Etkinlik bulunamadı!

İnsanlara aletler verirseniz, doğal yeteneklerini ve meraklarını kullanmalarına izin verirseniz, hayal edebileceklerinizin çok ötesinde şeyler geliştirebilirler.

— Bill Gates