Perakendede eğitim ve danışmanlık hizmetini veren bir firmayız.

Amacımız başka firmaların sundukları bir hizmeti sizlere aynını sunmak değil, daha önce denenmiş, rüştünü ispatlamış çözümleri işletmenizin durumuna göre adapte ederek önermek.

Bizler konusunda uzman ve ulusal ve uluslararası şirketlerde yöneticilik yapan ve en az 15 yıllık perakendecilik tecrübesi olan kişilerden oluşan bir ekibiz.

Yılların birikimi ile sizlere sunduğumuz hizmetlerle işlerinizi daha verimli ve ölçülebilir olmanızı sağlamak birinci önceliğimiz.

Hizmet anlayışımız ve farkımız

Aynı sektörde faaliyet gösteren şirketler temelde aynı hedefleri de olsa, her şirketin kendine özgü kültürü, iş yapma şekli ve yapısı vardır. Bu nedenle farklı işletmelere aynı çözümleri sunmak yanlış olabilir.

Retailor Consulting olarak sizlere sunduğumuz hizmetler de bu yönde olacaktır, her ne kadar aynı temellerden bahsedilse de Retailor danışmanı öncelikle tecrübe paylaşımı yapmak üzere işletmenizi gelir. Teorik veya akademik çalışmalardan ziyade Retailor ekibi, kendilerinin tecrübe ettiği konuları sizlere aktarmaları çok daha yapıcı ve akılda kalıcı olmakta.

Size yardımcı olmak için ne yapabiliriz?